
Køb en 7R og få en tur til Waterloo
Overvejer du at anskaffe dig en ny traktor, har du nu mulighed for at få en tur til John Deeres fabrik i i Waterloo, Iowa, USA, med i købet af en ny 7R traktor.
7R traktoren er en sand topatlet når det kommer til funktionalitet - både på mark og vej. Den er både stærk, smidig og yderst effektiv, i kraft af dens lave venderadius, høje antal hestekræfter og lave brændstofforbrug. Husk, at der er begrænsede pladser til Waterloo-turen, så det er efter først-til-mølle princippet.
Turen finder sted i løbet af efteråret 2023.
Udfyld formularen herunder, så ringer en af vores specialister dig op inden for 2 arbejdsdage.
Jeg giver herunder samtykke til, at Semler Agro A/S må ringe mig op ifm. 7R kampagnen. Jeg kan til enhver tid tilbagekalde samtykket ved at kontakte Semler Agro A/S. Jeg accepterer samtidig, at Semler Agro A/S kan behandle personoplysninger om mig som nærmere anført i deres Privatlivspolitik.