NEDENUNDER FINDER DU: Kontaktinformationer på medarbejderene, åbningstider, adresse og vigtige telefonnumre.

Medarbejdere

Du er altid velkommen til at kontakte os på mail, telefon eller komme forbi vores afdeling. NB. Ved opkald til et direkte nummer, kan opkaldet ikke viderestilles til en ledig medarbejder hvis medarbejderen er optaget/fraværende. Ring i givet fald på afdelingens hovednummer.

Jesper Dyhr

Salgskonsulent Landbrug

Tlf: 20 40 64 15

E-mail: jesperd@semleragro.dk

Casper Norlyk

Salgskonsulent Landbrug

Tlf: 40 20 49 70

E-mail: cno@semleragro.dk

Brian Bay Christensen

Storkundechef - Landbrug Nord

Tlf: 21 42 12 28

E-mail: brian@semleragro.dk

Jan Bjerg

Salgschef AG

Tlf: +45 20 47 92 56

E-mail: jbj@semleragro.dk

Jens Illemann

Senior Key Account Manager

Tlf: 21 20 22 44

E-mail: jeil@semleragro.dk

Michael Nielsen

Salgschef Have, Vej & Park Maskiner

Tlf: 51 25 27 05

E-mail: michael-n@semleragro.dk

Ole Mathiesen

Salgschef Golf

Tlf: 26 42 57 71 | 86 99 55 41

E-mail: osm@semleragro.dk

Jørgen Grønlund

Værkfører

Tlf: 40 40 92 38 | 96 45 30 30

E-mail: jorgen@semleragro.dk

Dorthe Blok

Servicekoordinator

Tlf: 98 82 13 99

E-mail: dorthe@semleragro.dk

Anders Antonisen

Servicetekniker

Tlf: 98 82 13 99

E-mail: aan@semleragro.dk

Anders Risager Kjær

Servicetekniker

Tlf: 98 82 13 99

E-mail: anders@semleragro.dk

Kristoffer Købsted Damsgaard

Servicetekniker

Tlf: 98 82 13 99

E-mail: kkd@semleragro.dk

Morten Flaunskjold

Servicetekniker

Tlf: 98 82 13 99

E-mail: morten@semleragro.dk

Morten Højrup Hansen

Servicetekniker

Tlf: 98 82 13 99

E-mail: mortenh@semleragro.dk

Nicklas Edgar Andersen

Landbrugsmaskinmekanikerelev

Tlf: 98 82 13 99

E-mail: nea@semleragro.dk

Peter Kristensen

Servicetekniker

Tlf: 98 82 13 99

E-mail: peterk@semleragro.dk

Rasmus Christensen

Servicetekniker

Tlf: 98 82 13 99

E-mail: rch@semleragro.dk

Viggo Bolet

Servicetekniker

Tlf: 98 82 13 99

E-mail: vbo@semleragro.dk

Niels Peter Dall

Servicetekniker

Tlf: 98 82 13 99

E-mail: nipd@semleragro.dk

Joakim Leerskov Horsholt

Landbrugsmaskinmekanikerelev

Tlf: 98 82 13 99

E-mail: jolh@semleragro.dk

Jan Christensen

Indkøbschef – Reservedele

Tlf: 51 52 01 29 | 98 82 13 99

E-mail: jan@semleragro.dk

Hans Nielsen

Reservedelsrådgiver

Tlf: 23 62 14 10 | 98 82 13 99

E-mail: hans@semleragro.dk

Bente Bunde

Reservedelsadministrator

Tlf: 40 13 66 61 | 98 82 13 99

E-mail: bente@semleragro.dk

Kaj Christensen

Reservedelsrådgiver

Tlf: 40 35 18 39 | 98 82 13 99

E-mail: kaj@semleragro.dk

Leif Christensen

Reservedelsrådgiver

Tlf: 21 82 48 76 | 98 82 13 99

E-mail: lch@semleragro.dk

Preben Sten Jensen

Reservedelsrådgiver

Tlf: 21 80 07 51 | 98 82 13 99

E-mail: ps@semleragro.dk

Vitaliy Derevyanskiy

Reservedelsrådgiver

Tlf: 51 55 76 94 | 98 82 13 99

E-mail: mvd@semleragro.dk

Rasmus Møller Larsen

Reservedelsrådgiver

Tlf: 98 82 13 99 | 51 49 81 35

E-mail: rasmus@semleragro.dk

Michael Sjøberg

Salgschef – Reservedele

Tlf: 60 23 10 28

E-mail: msj@semleragro.dk

Torben Ravnshøj Nielsen

Produktansvarlig - John Deere Traktor

Tlf: 21 45 23 53

E-mail: trn@semleragro.dk

Mogens Mikkelsen

Produktansvarlig AMS og sprøjter

Tlf: 24 86 24 12

E-mail: mogensm@semleragro.dk

Mogens Olsen

Produktansvarlig - John Deere Mejetærsker

Tlf: 22 95 33 89 | 55 70 20 10

E-mail: mol@semleragro.dk

Søren Thomasen

John Deere FarmSight / Product Line Manager

Tlf: 20 27 10 55 | 55 70 20 10

E-mail: sth@semleragro.dk

Alexander Sutton

Produktansvarlig - Kramer & Sulky

Tlf: 29 27 77 64

E-mail: asu@semleragro.dk

Morten Skau Foged

Solution Center Manager

Tlf: 26 79 19 49

E-mail: msf@semleragro.dk

Elektronisk Fakturering

Tlf:

E-mail: adm@semleragro.dk

Birthe Holst

Administration

Tlf: 76 56 72 20 | 75 19 01 22

E-mail: bih@semleragro.dk

Lene Strandvig Frederiksen

Administrationsassistent

Tlf: 29 35 17 04 | 75 19 01 22

E-mail: lsf@semleragro.dk

Morten Pedersen

Debitor Bogholderi

Tlf: 43 48 84 48

E-mail: debitoragro@semler.dk

Jes Printzen

Kreditor Bogholderi

Tlf: 43 48 84 86

E-mail: kreditoragro@semler.dk

Tommy Theis

Kreditor Bogholderi

Tlf: 43 48 84 72

E-mail: kreditoragro@semler.dk

Pernille Østergaard Dinnsen

Debitorbogholder

Tlf: 43 48 84 46

E-mail: pedi@semler.dk

Rasmus Thing

Business Development Manager

Tlf: +45 20 33 29 49

E-mail: rth@semleragro.dk

Manuela Truhr

Marketingskoordinator

Tlf: 51 33 81 22 | 75 19 01 22

E-mail: matr@semleragro.dk

Charlotte Mathiesen

Marketingsassistent

Tlf: 27 13 08 23

E-mail: com@semleragro.dk

Morten Buus

Adm. direktør

Tlf: 22 67 68 12

E-mail: mbu@semleragro.dk

Lars Frederik Henningsen

Salgsdirektør

Tlf: 24 90 26 12

E-mail: lfh@semleragro.dk

Frank Strunge Nielsen

Økonomichef

Tlf:

E-mail: fsni@semleragro.dk

Åbningstider

Reservedele

Mandag: 07:00 - 17:00
Tirsdag: 07:00 - 17:00
Onsdag: 07:00 - 17:00
Torsdag: 07:00 - 17:00
Fredag: 07:00 - 17:00
Lørdag: Lukket
Søndag:

Lukket

Værksted

Mandag: 07:15 - 15:30
Tirsdag: 07:15 - 15:30
Onsdag: 07:15 - 15:30
Torsdag: 07:15 - 15:30
Fredag: 07:15 - 15:00
Lørdag: Lukket
Søndag: Lukket

 

Har du brug for AKUT HJÆLP udenfor vores åbningstider, kan du ringe på vagttelefonen, og blive stillet om til servicevagten.

NB. Der påregnes et vagt gebyr på 1.000 kr. ekskl. moms - ved brug af vagttelefonen.

Vagttelefon

Tel: 98 82 13 99

Find os her

Erhvervsparken 11 | 9700 Brønderslev | Tlf. 98 82 13 99 | info@semleragro.dk