NEDENUNDER FINDER DU: Kontaktinformationer på medarbejderene, åbningstider, adresse og vigtige telefonnumre.

Medarbejdere

Du er altid velkommen til at kontakte os på mail, telefon eller komme forbi vores afdeling. NB. Ved opkald til et direkte nummer, kan opkaldet ikke viderestilles til en ledig medarbejder hvis medarbejderen er optaget/fraværende. Ring i givet fald på afdelingens hovednummer.

Jesper Dyhr

Salgskonsulent Landbrug

Tlf: 20 40 64 15

E-mail: jesperd@semleragro.dk

Casper Norlyk

Salgskonsulent Landbrug

Tlf: 40 20 49 70

E-mail: cno@semleragro.dk

Michael Nielsen

Salgschef Have, Vej & Park Maskiner

Tlf: 51 25 27 05

E-mail: michael-n@semleragro.dk

Jørgen Grønlund

Værkfører

Tlf: 40 40 92 38 | 96 45 30 30

E-mail: jorgen@semleragro.dk

Egon Dyhr

Vækstedsassistent

Tlf: 98 82 13 99

E-mail: edy@semleragro.dk

Dorthe Blok

Værkførerassistent

Tlf: 98 82 13 99 | 40 47 84 83

E-mail: dorthe@semleragro.dk

Anders Antonisen

Teknisk Specialist - John Deere

Tlf: 55 70 20 10

E-mail: aan@semleragro.dk

Anders Risager Kjær

Servicetekniker

Tlf: 98 82 13 99 | 96 45 30 30

E-mail: anders@semleragro.dk

Bjarne Søndergaard Hansen

Servicetekniker

Tlf: 98 82 13 99

E-mail: bsh@semleragro.dk

Kristoffer Købsted Damsgaard

Servicetekniker

Tlf: 98 82 13 99

E-mail: kkd@semleragro.dk

Morten Flaunskjold

Servicetekniker

Tlf: 98 82 13 99

E-mail: morten@semleragro.dk

Morten Højrup Hansen

Servicetekniker

Tlf: 98 82 13 99

E-mail: mortenh@semleragro.dk

Nicklas Edgar Andersen

Landbrugsmaskinmekanikerelev

Tlf: 98 82 13 99

E-mail: nea@semleragro.dk

Peter Kristensen

Servicetekniker

Tlf: 98 82 13 99 | 96 45 30 30

E-mail: peterk@semleragro.dk

Rasmus Christensen

Servicetekniker - Have & Park

Tlf: 98 82 13 99

E-mail: rch@semleragro.dk

Viggo Bolet

Servicetekniker

Tlf: 98 82 13 99

E-mail: vbo@semleragro.dk

Jan Christensen

Indkøbschef – Reservedele

Tlf: 51 52 01 29 | 98 82 13 99

E-mail: jan@semleragro.dk

Hans Nielsen

Reservedelsrådgiver

Tlf: 23 62 14 10 | 98 82 13 99

E-mail: hans@semleragro.dk

Bente Bunde

Reservedelsadministrator

Tlf: 40 13 66 61 | 98 82 13 99

E-mail: bente@semleragro.dk

Jesper Bertelsen

Reservedelsrådgiver

Tlf: 40 25 64 53 | 98 82 13 99

E-mail: mjb@semleragro.dk

Kaj Christensen

Reservedelsrådgiver

Tlf: 40 35 18 39 | 98 82 13 99

E-mail: kaj@semleragro.dk

Leif Christensen

Reservedelsrådgiver

Tlf: 21 82 48 76 | 98 82 13 99

E-mail: lch@semleragro.dk

Malthe Lagergaard Hilfing Larsen

Reservedelsrådgiverelev

Tlf: 23 80 66 95 | 98 82 13 99

E-mail: mll@semleragro.dk

Preben Sten Jensen

Reservedelsrådgiver

Tlf: 21 80 07 51 | 98 82 13 99

E-mail: ps@semleragro.dk

Vitaliy Derevyanskiy

Reservedelsrådgiver

Tlf: 51 55 76 94 | 98 82 13 99

E-mail: mvd@semleragro.dk

Rasmus Møller Larsen

Reservedelsrådgiver

Tlf: 98 82 13 99 | 51 49 81 35

E-mail: rasmus@semleragro.dk

Torben Ravnshøj Nielsen

Produktansvarlig - John Deere

Tlf: 21 45 23 53

E-mail: trn@semleragro.dk

Mogens Mikkelsen

Produktansvarlig AMS og sprøjter

Tlf: 24 86 24 12

E-mail: mogensm@semleragro.dk

Mogens Olsen

Produktansvarlig - John Deere Mejetærsker

Tlf: 22 95 33 89 | 55 70 20 10

E-mail: mol@semleragro.dk

Poul Halling Nielsen

Solution Specialist

Tlf: 21 60 07 11

E-mail: phn@semleragro.dk

Søren Thomasen

Produktansvarlig - Väderstad

Tlf: 20 27 10 55 | 55 70 20 10

E-mail: sth@semleragro.dk

Alexander Sutton

Produktansvarlig - Kramer & Sulky

Tlf: 29 27 77 64

E-mail: asu@semleragro.dk

Morten Skau Foged

Solution Center Manager

Tlf: 26 79 19 49

E-mail: msf@semleragro.dk

Elektronisk Fakturering

Tlf:

E-mail: adm@semleragro.dk

Birthe Holst

Administration

Tlf: 76 56 72 20 | 75 19 01 22

E-mail: bih@semleragro.dk

Lene Strandvig Frederiksen

Administrationsassistent

Tlf: 29 35 17 04 | 75 19 01 22

E-mail: lsf@semleragro.dk

Morten Pedersen

Debitor Bogholderi

Tlf: 43 48 84 48

E-mail: debitoragro@semler.dk

Jes Printzen

Kreditor Bogholderi

Tlf: 43 48 84 86

E-mail: kreditoragro@semler.dk

Tommy Theis

Kreditor Bogholderi

Tlf: 43 48 84 72

E-mail: kreditoragro@semler.dk

Rasmus Thing

Business Development Manager

Tlf: +45 20 33 29 49

E-mail: rth@semleragro.dk

Manuela Truhr

Marketingskoordinator

Tlf: 51 33 81 22 | 75 19 01 22

E-mail: matr@semleragro.dk

Janni Friis Flugt

Marketing og logistik assistent UEC

Tlf: 40 22 10 08 | 75 19 01 22

E-mail: jff@semleragro.dk

Charlotte Mathiesen

Marketingsassistent

Tlf: 27 13 08 23

E-mail: com@semleragro.dk

Morten Buus

Adm. direktør

Tlf: 22 67 68 12

E-mail: mbu@semleragro.dk

Lars Frederik Henningsen

Salgsdirektør

Tlf: 24 90 26 12

E-mail: lfh@semleragro.dk

Frank Strunge Nielsen

Økonomichef

Tlf: 22 16 55 55

E-mail: fsni@semleragro.dk

Åbningstider

Reservedele

Mandag: 07:00 - 17:00
Tirsdag: 07:00 - 17:00
Onsdag: 07:00 - 17:00
Torsdag: 07:00 - 17:00
Fredag: 07:00 - 17:00
Lørdag: Lukket
Søndag: Lukket

Værksted

Mandag: 07:15 - 15:30
Tirsdag: 07:15 - 15:30
Onsdag: 07:15 - 15:30
Torsdag: 07:15 - 15:30
Fredag: 07:15 - 15:00
Lørdag: Lukket
Søndag: Lukket

 

Uden for normal åbningstid har du mulighed for at rette henvendelse til vores vagttelefon.

NB. Der påregnes et vagt gebyr på 1.000 kr. ekskl. moms - ved brug af vagttelefonen.

Vagttelefon

Tel: 98 82 13 99

Find os her

Erhvervsparken 11 | 9700 Brønderslev | Tlf. 98 82 13 99 | info@semleragro.dk